Cariere

SPECIALISTA DE DEZVOLTARE A MARKETINGULUI ȘI A AFACERILOR PENTRU ȚĂRILE UCRAINE ȘI CIS – BAZA MALTA

Atribuțiile și responsabilitățile principale:

  • o Comunicarea cu clienții și părțile interesate din Ucraina și CSI în limba locală și înțelegerea legislației locale, în țările sursă, în Malta și în țările cu activități suplimentare de afaceri ale clienților.
  • o Extinderea bazei de clienți și a rețelei de introducători și parteneri.
  • o Susținerea operațiunilor de afaceri (munca legală în mai multe medii legale, cercetare, cerere de proiecte, coordonarea proiectelor, sarcini administrative și alte activități)
  •  o Activități de marketing (scrierea de conținut calificat pentru Website, bloguri, buletine informative și postări pe social media)
  • Sprijin pentru alte entități atunci când se ocupă de piețele țintă

Gama de salarii începând de la 18000 anual

Aptitudini și experiență necesare:

  • Aveți abilități excelente de comunicare, capacitate de a stabili contacte cu persoane cheie, experiență în relația cu introducători și clienții.
  • Aveți abilități excelente în limbi Engleză, Ucraineană și Rusă
  • Ați absolvit studii internaționale, marketing sau alte materii similare
  • Aveți cel puțin 1 an de experiență la un cabinet de avocatură din Malta sau un furnizor de servicii profesionale

Vă rugăm să ne trimiteți cererea dvs. completă și completă de job, inclusiv un CV în limba engleză, prin e-mail la: info@zugimpex.com